Genealogie van de familie Schledorn

Mia KoniecznyAge: 84 years19202005

Name
Mia Konieczny
Given names
Mia
Surname
Konieczny
Also known as
Miets Konieczny
Birth June 28, 1920 30 31
Heerlen, Limburg, Nederland
Latitude: 52.50 Longitude: 5.75

Marriage of a siblingAlphonsius Dominicus “Alfons” SchledornJosepha KoniecznyView this family
Type: Civil marriage
August 16, 1934 (Age 14 years)

Note: http://www.rijckheyt.nl/archief/resultaat?mivast=62&mizig=100&miadt=62&miaet=54&mico…
Marriage of a siblingAlphonsius Dominicus “Alfons” SchledornJosepha KoniecznyView this family
Type: Religious marriage
August 20, 1934 (Age 14 years)
Heerlen, Limburg, Nederland
Latitude: 52.50 Longitude: 5.75

Note: Delpher: http://resolver.kb.nl/resolve?urn=ddd:010350438:mpeg21:a0159
Marriage of a siblingEdmund KoniecznyMaria Katharina Elisabeth DelahaijeView this family
Type: Civil marriage
June 21, 1940 (Age 19 years)
Kerkrade, Limburg, Nederland
Latitude: 50.8666667 Longitude: 6.0666667

Source: WieWasWie
Publication: Website
Text:
BS Huwelijk met Edmund Konieczny Bruidegom Edmund Konieczny Beroep beambte Geboortedatum 09-10-1912 Geboorteplaats Lünen (Duitsland) Leeftijd 27 Bruid Maria Katharina Elizabeth Delahaye Beroep z Geboorteplaats Kerkrade Leeftijd 29 Vader van de bruidegom Ludwig Konieczny Beroep Chef-opzichter Moeder van de bruidegom Josefa Michalski Beroep z Vader van de bruid Franciscus Hubertus Delahaye Moeder van de bruid Hubertina Hanssen Gebeurtenis Huwelijk Datum 21-06-1940 Gebeurtenisplaats Kerkrade Documenttype BS Huwelijk Erfgoedinstelling Regionaal Historisch Centrum Limburg Plaats instelling Maastricht Collectiegebied Limburg Archief 12.051 Registratienummer 96 Aktenummer 138 Registratiedatum 21-06-1940 Akteplaats Kerkrade Collectie Burgerlijke Stand in Limburg: Kerkrade
Death of a sisterJosepha Konieczny
March 4, 1942 (Age 21 years)
Kerkrade, Limburg, Nederland
Latitude: 50.8666667 Longitude: 6.0666667

Note: https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/35919437
Note: https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/21584352
Note: http://www.rijckheyt.nl/archief/resultaat?mivast=62&mizig=100&miadt=62&miaet=14&mico…
Burial of a sisterJosepha Konieczny
March 9, 1942 (Age 21 years)
Heerlen, Limburg, Nederland
Latitude: 52.50 Longitude: 5.75

Death of a brotherEdmund Konieczny
September 8, 1944 (Age 24 years)
Berg en Terblijt, Limburg, Nederland
Latitude: 50.85 Longitude: 5.7666667

Note: https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/35930823
Note: http://www.rijckheyt.nl/archief/resultaat?mivast=62&mizig=100&miadt=62&miaet=14&mico…
Note: Oorlogsgravenstichting
Death of a motherJozefa Michalski
May 6, 1958 (Age 37 years)
Heerlen, Limburg, Nederland
Latitude: 52.50 Longitude: 5.75

Note: https://www.wiewaswie.nl/nl/detail/35872190
Note: http://www.rijckheyt.nl/archief/resultaat?mivast=62&mizig=100&miadt=62&miaet=14&mico…
Death of a fatherLudwig Konieczny
March 25, 1960 (Age 39 years)
Heerlen, Limburg, Nederland
Latitude: 52.50 Longitude: 5.75

Note: 352-K Collectie bidprentjes, K, ca. 1800-heden
Death of a brotherJan Konieczny
April 25, 1975 (Age 54 years)

Note: http://www.rijckheyt.nl/archief/resultaat?mivast=62&mizig=100&miadt=62&miaet=1&micod…
Note: http://www.rijckheyt.nl/archief/resultaat?mivast=62&mizig=100&miadt=62&miaet=14&mico…
Death February 10, 2005 (Age 84 years)
Heerlen, Limburg, Nederland
Latitude: 52.50 Longitude: 5.75

Note: 352-K Collectie bidprentjes, K, ca. 1800-heden
Family with parents - View this family
father
mother
Marriage:
elder brother
Edmund Konieczny
Birth: October 2, 1912 23 23Lünen, Unna, Arnsberg, Nordrhein-Westfalen, Bundesrepublik Deutschland
Death: September 8, 1944Berg en Terblijt, Limburg, Nederland
16 months
elder brother
2 years
elder sister
4 years
herself
Family with Private - View this family
husband
Private
herself

Death
352-K Collectie bidprentjes, K, ca. 1800-heden Bidprentje 3355 Konieczny, Mia (Miets) Rol: Overledene Type bidprentje: Doodsprentje Achternaam: Konieczny Voornaam: Mia (Miets) Geboorteplaats: Heerlen Geboortedatum: 28-06-1920 Overlijdensplaats: Heerlen Overlijdensdatum: 10-02-2005 Bijzonderheden: weduwe van Willem Janssen, foto Toegang: 352-K Organisatie: Rijckheyt, centrum voor regionale geschiedenis Website: http://www.rijckheyt.nl/ Bezoekadres: Coriovallumstraat 9 6411 CA Heerlen tel: 045-5604401 Openingstijden: Dinsdag t/m donderdag: 10.00 - 17.00 uur. Op zon- en feestdagen gesloten. Kijk voor meer informatie op www.rijckheyt.nl. N.B. Tussen 12.00 en 13.30 uur wordt er geen archief- en collectiemateriaal uit de depots gehaald. laatste wijziging 12-08-2017 , 1 gedigitaliseerd , totaal 2 bestanden http://www.rijckheyt.nl/archief/resultaat?mivast=62&mizig=100&miadt=62&miaet=14&micode=352-K&minr=3173848&miview=ldt
  1. Generation 1
    1. Mia Konieczny, daughter of Ludwig Konieczny and Jozefa Michalski, was born on June 28, 1920 in Heerlen, Limburg, Nederland and died on February 10, 2005 in Heerlen, Limburg, Nederland at the age of 84.