Genealogie van de familie Schledorn

Bernardus Schledorn1768

Name
Bernardus Schledorn
Given names
Bernardus
Surname
Schledorn
Also known as
Bernardus Schleedoorne
Birth about 1768
Raesfeld, Borken, Münster, Nordrhein-Westfalen, Bundesrepublik Deutschland
Latitude: 51.766667 Longitude: 6.833333

Shared place data

EngagementHendrina BretelView this family
yes

Date of entry in original source: July 17, 1789
Text:
Den 17 July 1789 [Bij moeders goet Consent] Compareerden als vooren Bernardus Schleedoorne van Raasvelt in Munsterland Rooms Oud 21 jaar op de Prinsengragt bij de Brouwerij 't Roothart Ouders doot G... niet H... Smit op de Gelderse Kaag Hendrina Jans Bretel van Harlingen Rooms Oud 22 jaar woont als boven haar Moeder Geertje Hendriks woont te Harlingen Versoekende hare drie Sondaagse uytroepingen, omme, naar deselve, de voorsz. trouwe te solemniseren, en in alles te voltrekken, so verre daar anders gene wet- tige verhinderinge voor en valle. En naar dien sy bij waarheyd verklaaren, dat sy vrye personen waren, en malkanderen in bloede niet en bestonden, waar door een Christelyk Huwelyk mochte verhindert worden, zyn hun hare gebo- den verwilliget. Bernardus Schleedoorne Hendryna Jans Bretel
Quality of data: primary evidence
Deathyes

Family with Hendrina Bretel - View this family
himself
wife

EngagementAmsterdam - Archief van de burgerlijke stand
Date of entry in original source: July 17, 1789
Text:
Den 17 July 1789 [Bij moeders goet Consent] Compareerden als vooren Bernardus Schleedoorne van Raasvelt in Munsterland Rooms Oud 21 jaar op de Prinsengragt bij de Brouwerij 't Roothart Ouders doot G... niet H... Smit op de Gelderse Kaag Hendrina Jans Bretel van Harlingen Rooms Oud 22 jaar woont als boven haar Moeder Geertje Hendriks woont te Harlingen Versoekende hare drie Sondaagse uytroepingen, omme, naar deselve, de voorsz. trouwe te solemniseren, en in alles te voltrekken, so verre daar anders gene wet- tige verhinderinge voor en valle. En naar dien sy bij waarheyd verklaaren, dat sy vrye personen waren, en malkanderen in bloede niet en bestonden, waar door een Christelyk Huwelyk mochte verhindert worden, zyn hun hare gebo- den verwilliget. Bernardus Schleedoorne Hendryna Jans Bretel
Quality of data: primary evidence
  1. Generation 1
    1. Bernardus Schledorn was born about 1768 in Raesfeld, Borken, Münster, Nordrhein-Westfalen, Bundesrepublik Deutschland.